Kreeft & Asperge brunch in Utrecht

Voor liefhebbers van lazy lunch / brunch, kreeft en het beroemde “witte goud” staat zondag 12 april volledig in het teken van de lente. Ons zusje Florent le Bistro in Utrecht organiseert een exclusief kreeft & asperge brunch waarin 2 geliefde producten samenkomen in een 4 gangenmenu.

Een culinaire zondag voor liefhebbers van uitgebreid lunchen bij ons zusje: Florent Le bistro.

Kreeft & Asperge

April is de start van het aspergeseizoen. Een korte maar geliefde periode waarin de Hollandse asperge centraal staat in de gastronomie.

De teelt van asperges is intensief en van korte duur. Zo ontleend asperge ook zijn bijnaam “het witte goud” en krijgt hierdoor een exclusief karakter in de keuken.

Combineer het met verse kreeft….en je creëert een luxe lente menu wat perfect past bij een ontspannen brunch bij Florent.

4 gangen brunch menu

Tijdens deze bijzondere middag brengt chef Robert McAdoo beide producten samen in een mooi menu:

  • Tartaar van kreeft
  • Kreeftenbisque
  • Kreeft & Hollandse asperges
  • Pure chocolademousse & asperge-roomijs

nb: allergieen en dieetwensen geef je vooraf door bij je reservering.

Bijpassende wijnen

Voor een volledige ervaring selecteert Sommelier Marnix de bijpassende (bob) wijnen.

Een ontspannen en culinaire zondag in Utrecht

De brunch vindt plaats bij Restaurant Florent le Bistro (Visschersplein 75), een minuut lopen vanaf Het Zuiden.

Perfect te combineren met een wandeling aan de Utrechtse grachten of het beklimmen van de Domtoren.

Reserveer tijdig: Reserveer

Restaurant Florent le Bistro

Visschersplein 75, 3511 LX UTRECHT.

utrecht@restaurant-florent.nl

030-233 3008

Fine dining French cuisine